درخواست همکاری

عکسی از محصولات پرفروش خود به همراه مشخصات به فرم پیوست کنید

CAPTCHA code

همکاری با ما

علاقمندان به  چهار طریق می توانند با ما همکاری داشته باشند:

الف-کارآفرین/تولید کننده: اگر شما یک فرد کارآفرین و یا تولید کننده هستید که بدنبال فروش محصولات خود از طریق ما می باشید کافی ست با پر کردن فرم همکاری و نمونه عکس و قیمت محصول با ما در ارتباط باشید.

ب-همکار فروش: شما به عنوان همکار فروش می توانید از 8 درصد تخفیف خرید استفاده کرده و اجناس را بین دوستان و یا اقوام خود به قیمت اصلی به فروش برسانید. سقف خرید مبلغ 2 میلیون تومان است

ج-عاملیت فروش: فروشگاه هایی که توان عرضه محصولات ما را دارند می توانند درخواست خود را ارسال نمایند تا اقدامات لازم در این خصوص بر اساس قیمت های مصوب انجام گیرد. برای این منظور فروشگاه باید دارای موقعیت جغرافیایی مطلوبی در منطقه باشد، توان خرید مورد نظر را دارا بوده و تابلوی فروشگاه امداد روستا را بر سر در خود نصب نماید.

د-سرپرست/نماینده منطقه: افرادی که توان پخش مویرگی در یک منطقه (شهر/استان) را دارند و دارای تیم فروش یا وسیله نقلیه مناسب هستند، می توانند درخواست خود را به ما ارسال نمایند. در این حالت 3 ماه بصورت آزمایشی به عنوان سرپرست منطقه فعالیت می کنند و پس از در نظر گرفتن روند عملکرد، سمت آنها به نماینده تغییر می کند. برای این منظور شما باید شرایط زیر را داشته باشید:

-مقیم و آشنا به منطقه مورد فعالیت

-دارای تیم پخش با وسیله نقلیه به تعداد مکفی

-توان خرید مورد نظر با توجه به جول مصوب

-توان دپو و انبارداری محصولات به تعداد مورد نیاز